Szent Benedek Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium Budaörsi Tagintézménye

Tanév rendje

Gólyatábor

2014. augusztus 29-30., Kismaros

A Szent Benedek Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium Budapesti és Budaörsi Tagintézménye a 2014/2015-ös tanév 9. osztályos diákjai számára közös gólyatábort szervez. A tábornak otthont biztosító kismarosi épület (Szokolyai út 128.) a Pest Megyei Gyermek- és Ifjúsági Alapítvány tulajdona, volt Andrássy vadászkastély.

Férőhely: 68 fő

Elhelyezés: kőépületben 2-7 ágyas, faházakban 5-7 ágyas szobákban

Tisztálkodás: az épület szintjein, illetve a kerti hideg-meleg vizes zuhanyzókban

Étkezés: melegítő konyha felszerelése lehetővé teszi a reggeli és egyszerű ételek készítését. A helyi Patak étterem ebédet biztosít.

Előre kalkulált költségei a tábornak fejenként 7.000 Ft, amely tartalmazza a szállás, útiköltség, étkezés díját. Legkésőbb 2014. augusztus 22-ig a titkárságon kérjük az összeget befizetni!

A részvétel fakultatív, a jó osztályközösség mielőbbi kialakításának szándékával hívjuk diákjainkat. Lehetőség lesz megismerni az osztálytársakat, az osztályfőnököket, az iskola vezetőségét.

Amire számíthat a résztvevő:

-csapatépítő játékok

-új barátok

- mosolygós tanárok

-szalonnasütés

-túrázás (időjárástól függ)

-kisvasút

Indulás:

2014. augusztus 29., péntek 9:07 Budapest-Nyugati pályaudvarból (gyülekezés 8:30-tól a pénztárak csarnoknál).

Érkezés:

2014. augusztus 30., szombaton kb 16:00 Budapest-Nyugati pályaudvarra.

Budaörs, 2014. augusztus 01.

Halmi Gábor

dr. Czuczor Gergely

igazgató - Budapest

igazgató - Budaörs

A korábbi, 2013-as gólyatábor hangulatát képekben itt nézheted meg.

Nyári gyakorlat

Az összefüggő szakmai gyakorlathoz szükséges együttműködési megállapodás a letölthető dokumentumokban érhető el.

Beiratkozáshoz

Tájékoztató és a kitöltendő dokumentum a 9. osztályba iratkozó diákok és szüleik számára itt olvasható.
Várunk mindenkit szeretettel 2014. június 25-én, szerdán 9:00-12:00 között.

Aki akadályoztatva van a megadott napon, azt a szülő képviselheti, vagy szerdánként ügyeleti időben pótolhatja elmaradásait.