Szent Benedek Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium Budapesti Tagintézménye

Ebédbefizetés - 2014. szeptember

9. osztályos tanulóink szeptember havi ebédbefizetésének időpontja:
augusztus 27. (szerda) 10-18 óra között.
A szolgáltató tájékoztatása szerint az új tanév árai a következők szerint alakulnak:
- teljes ár 7.920,- Ft/fő   (22 nap x 360,- Ft/nap/fő)
- 50%-os kedvezményes ár 3.960,- Ft/fő   (22 nap x 180,- Ft/nap/fő)

Pótbefizetés időpontja:
szeptember 3. (szerda) délelőtt.
17 nap (szeptember 8-30. közötti időszakra)
- teljes ár 6.120,- Ft/fő   (17 nap x 360,- Ft/nap/fő)
- 50%-os kedvezményes ár 3.060,- Ft/fő   (17 nap x 180,- Ft/nap/fő)

Kedvezményes ebédbefizetésre jogosultak az alábbi tanulók:
- nagycsaládban nevelt (nagycsaládos családi pótlék folyósításáról igazolást kérünk)
- tartósan beteg (szakorvosi igazolást, és az emelt összegű családi pótlékról államkincstári igazolását kérünk)
- SNI (szakértői véleményt, és az emelt összegű családi pótlékról államkincstári igazolását kérünk)
- rendszeres gyermekvédelmi kedvezményben részesül (önkormányzati határozatot kérünk)
(A beiratkozáskor benyújtott dokumentumokat nem szükséges újra bemutatni, a hiányzókat viszont kérjük szíveskedjenek pótolni.)

Titkárság

A nyári szabadságolások után iskolánk titkársága meghosszabbított nyitva tartással várja régi és új tanulóinkat. Ügyintézés minden nap 10-18 óra között.

Javítóvizsga

1, 2 v. 3 tantárgyból elégtelen osztályzatot szerzett tanulóink javító vizsgái augusztus 27-én (szerdán) 9 órakor kezdődnek.

Gólyatábor

2014. augusztus 29-30., Kismaros

A Szent Benedek Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium Budapesti és Budaörsi Tagintézménye a 2014/2015-ös tanév 9. osztályos diákjai számára közös gólyatábort szervez. A tábornak otthont biztosító kismarosi épület (Szokolyai út 128.) a Pest Megyei Gyermek- és Ifjúsági Alapítvány tulajdona, volt Andrássy vadászkastély.

Férőhely: 68 fő

Elhelyezés: kőépületben 2-7 ágyas, faházakban 5-7 ágyas szobákban

Tisztálkodás: az épület szintjein, illetve a kerti hideg-meleg vizes zuhanyzókban

Étkezés: melegítő konyha felszerelése lehetővé teszi a reggeli és egyszerű ételek készítését. A helyi Patak étterem ebédet biztosít.

Előre kalkulált költségei a tábornak fejenként 7.000 Ft, amely tartalmazza a szállás, útiköltség, étkezés díját. Legkésőbb 2014. augusztus 22-ig a titkárságon kérjük az összeget befizetni!

A részvétel fakultatív, a jó osztályközösség mielőbbi kialakításának szándékával hívjuk diákjainkat. Lehetőség lesz megismerni az osztálytársakat, az osztályfőnököket, az iskola vezetőségét.

Amire számíthat a résztvevő:

-csapatépítő játékok

-új barátok

- mosolygós tanárok

-szalonnasütés

-túrázás (időjárástól függ)

-kisvasút

Indulás:

2014. augusztus 29., péntek 9:07 Budapest-Nyugati pályaudvarból (gyülekezés 8:30-tól a pénztárak csarnoknál).

Érkezés:

2014. augusztus 30., szombaton kb 16:00 Budapest-Nyugati pályaudvarra.

Budaörs, 2014. augusztus 01.

Halmi Gábor

dr. Czuczor Gergely

igazgató - Budapest

igazgató - Budaörs

A korábbi, 2013-as gólyatábor hangulatát képekben itt nézheted meg.