Szent Benedek Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium Budapesti Tagintézménye

Nyílt nap

Iskolánk jövő kedden (2014.12.16.) 9-13 óra között nyílt napot tart, melynek keretein belül lehetőségük nyílik az iskolánkat működés közben megtekinteni, bepillantást nyerni a bencés diákok és tanárok mindennapjaiba. Mindez óralátogatás (angol, matek, irodalom),és az intézmény megtekintése közben valósul meg, az Igazgató úr körbevezetésével, tájékoztatásával.

Szeretettel várjuk Önöket!

Ebédbefizetés

A decemberi ebédbefizetés 2014.12.03-án 12.00-ig van lehetőség.

A teljes árú étkezés költsége: 5250.- Ft

A kedvezményes árú étkezés költsége: 2625.- Ft

Kérjük a szülőket, hogy a diákokkal a pontos összeget lezárt boritékban küldjék be.

Felvételi felkészítés!

központi írásbeli felvételi vizsgára kellő számú jelentkező esetén ingyenes FELKÉSZÍTÉST tartunk az alábbiak szerint:

- szerda 16 óra - magyar nyelv (nov. 26-tól),

- péntek 16 óra - matematika (nov. 21-től).

Jelentkezés a titkarsag.budapest@szbi.hu címen e-mailen.

Ebédbefizetés

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatom Önöket, hogy az október havi ebéd befizetésének időpontja október 9. (csütörtök) délelőtt. Kérjük a pontos összeget egy lezárt borítékban küldjék be a gyerekekkel. Október hónapban 16 ebédes nap lesz, aki kedvezményesen ebédel, annak naponta 179 forintba (tehát összesen 2864,-), aki teljes áron étkezik, annak 358,- (tehát összesen 5728,-) forintba kerül.