Szent Benedek Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium Budapesti Tagintézménye

Jelentkezési adatlapok módosítása

Az Oktatási Hivatal középfokú beiskolázásról szóló tájékoztatója a jelentkezési adatlapok módosításának lehetőségéről, annak határidejéről ide kattintva tekinthető meg.

Ideiglenes felvételi jegyzék

Az ideiglenes felvételi jegyzéket - a tagintézmény felvételi eljárási rendjében foglaltaknak megfelelően - 2015. március 11-én (szerdán) tesszük közzé.

Alkalmassági beszélgetés

A 2015/2016. tanév középfokú beiskolázásának felvételi eljárása kapcsán a 9. osztályba felvételiző tanulók számára 2015. február 27-ére szervezett alkalmassági beszélgetés beosztása ide kattintva tekinthető meg.

Kérjük, a jelentkezők a megadott időpont előtt 10 perccel érkezzenek meg, alkalomhoz illő öltözetben, és hozzák magukkal a személyi igazolványukat vagy a diákigazolványukat, valamint az ellenőrző könyvüket (vagy az elektronikus napló kinyomtatott, iskola által hitelesített lapját).

A névsorokat a napi posta bontását követően folyamatosan frissítjük, a beérkező új jelentkezési lapoknak megfelelően.

Budapest, 2015. február 19.                                                  Halmi Gábor ig.

Titkársági ügyintézés

2015.01.13-15. a titkárságon betegség miatt nincs ügyintézés.