Szent Benedek Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium Budapesti Tagintézménye

Ebédbefizetés

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatom Önöket, hogy az október havi ebéd befizetésének időpontja október 9. (csütörtök) délelőtt. Kérjük a pontos összeget egy lezárt borítékban küldjék be a gyerekekkel. Október hónapban 16 ebédes nap lesz, aki kedvezményesen ebédel, annak naponta 179 forintba (tehát összesen 2864,-), aki teljes áron étkezik, annak 358,- (tehát összesen 5728,-) forintba kerül.

Ebédbefizetés - 2014. szeptember

9. osztályos tanulóink szeptember havi ebédbefizetésének időpontja:
augusztus 27. (szerda) 10-18 óra között.
A szolgáltató tájékoztatása szerint az új tanév árai a következők szerint alakulnak:
- teljes ár 7.920,- Ft/fő   (22 nap x 360,- Ft/nap/fő)
- 50%-os kedvezményes ár 3.960,- Ft/fő   (22 nap x 180,- Ft/nap/fő)

Pótbefizetés időpontja:
szeptember 3. (szerda) délelőtt.
17 nap (szeptember 8-30. közötti időszakra)
- teljes ár 6.120,- Ft/fő   (17 nap x 360,- Ft/nap/fő)
- 50%-os kedvezményes ár 3.060,- Ft/fő   (17 nap x 180,- Ft/nap/fő)

Kedvezményes ebédbefizetésre jogosultak az alábbi tanulók:
- nagycsaládban nevelt (nagycsaládos családi pótlék folyósításáról igazolást kérünk)
- tartósan beteg (szakorvosi igazolást, és az emelt összegű családi pótlékról államkincstári igazolását kérünk)
- SNI (szakértői véleményt, és az emelt összegű családi pótlékról államkincstári igazolását kérünk)
- rendszeres gyermekvédelmi kedvezményben részesül (önkormányzati határozatot kérünk)
(A beiratkozáskor benyújtott dokumentumokat nem szükséges újra bemutatni, a hiányzókat viszont kérjük szíveskedjenek pótolni.)

Titkárság

A nyári szabadságolások után iskolánk titkársága meghosszabbított nyitva tartással várja régi és új tanulóinkat. Ügyintézés minden nap 10-18 óra között.

Javítóvizsga

1, 2 v. 3 tantárgyból elégtelen osztályzatot szerzett tanulóink javító vizsgái augusztus 27-én (szerdán) 9 órakor kezdődnek.