Szent Benedek Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium Budapesti Tagintézménye

Gólyatábor

2014. augusztus 29-30., Kismaros

A Szent Benedek Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium Budapesti és Budaörsi Tagintézménye a 2014/2015-ös tanév 9. osztályos diákjai számára közös gólyatábort szervez. A tábornak otthont biztosító kismarosi épület (Szokolyai út 128.) a Pest Megyei Gyermek- és Ifjúsági Alapítvány tulajdona, volt Andrássy vadászkastély.

Férőhely: 68 fő

Elhelyezés: kőépületben 2-7 ágyas, faházakban 5-7 ágyas szobákban

Tisztálkodás: az épület szintjein, illetve a kerti hideg-meleg vizes zuhanyzókban

Étkezés: melegítő konyha felszerelése lehetővé teszi a reggeli és egyszerű ételek készítését. A helyi Patak étterem ebédet biztosít.

Előre kalkulált költségei a tábornak fejenként 7.000 Ft, amely tartalmazza a szállás, útiköltség, étkezés díját. Legkésőbb 2014. augusztus 22-ig a titkárságon kérjük az összeget befizetni!

A részvétel fakultatív, a jó osztályközösség mielőbbi kialakításának szándékával hívjuk diákjainkat. Lehetőség lesz megismerni az osztálytársakat, az osztályfőnököket, az iskola vezetőségét.

Amire számíthat a résztvevő:

-csapatépítő játékok

-új barátok

- mosolygós tanárok

-szalonnasütés

-túrázás (időjárástól függ)

-kisvasút

Indulás:

2014. augusztus 29., péntek 9:07 Budapest-Nyugati pályaudvarból (gyülekezés 8:30-tól a pénztárak csarnoknál).

Érkezés:

2014. augusztus 30., szombaton kb 16:00 Budapest-Nyugati pályaudvarra.

Budaörs, 2014. augusztus 01.

Halmi Gábor

dr. Czuczor Gergely

igazgató - Budapest

igazgató - Budaörs

A korábbi, 2013-as gólyatábor hangulatát képekben itt nézheted meg.

Ideiglenes felvételi jegyzék

Kedves Felvételizők!

Az ideiglenes felvételi jegyzék megtekinthető ide kattintva.

A tanulói adatlapok módosítására (felvételi sorrend, átjelentkezés!) március 17-18-án van lehetőség az általános iskolában.

A sikeres eredményt elért diákoknak ezúton is gratulálunk!

Kedves Felvételizők!

2014/2015. tanév középfokú beiskolázásának felvételi eljárása kapcsán szervezett alkalmassági beszélgetés rendje 2014. március 4-én, a 9. osztályba jelentkezett tanulók számára: a beosztás ide kattintva tekinthető meg.

A névsort a délutáni postát követően minden nap bővítjük, az idő közben beérkező jelentkezési lapoknak megfelelően.

A tanulók hozzák magukkal a személyi igazolványukat vagy a diákigazolványukat, és az ellenőrző könyvüket. A megadott időpont előtt legalább 10 perccel érkezzenek meg az iskolába.

ÚJ OSZTÁLYOK INDULNAK!

Téli szünet